KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12757142
nr 1275 7142
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 42/150, par. Motivet: 16x10 cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:56:36
12/9 23:14:34
100 kr
13/9 13:56:49
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin